5 жовтня 2010 року газета "ТВ Всесвіт" відзначила десятий День народження

Увага! Ми шукаємо таланти!

"Україна має таланти!» Під цим гаслом наша країна, скажімо так, переживає критичні дні. У дні сумнівів і тяжких роздумів щодо майбутнього України як цивілізованої держави, таланти України - це промінь світла в темному царстві. І на них остання надія. На їх унікальність та багатогранність. І на людей, яких Бог цими талантами обдарував. На їх неймовірну працездатність, терпіння, прагнення до досконалості. Краса врятує світ. Але без таланту, мрії, мети та наполегливості в досягненні її у краси немає шансів ні на народження, ні на існування. А без підтримки зовні не у всякого таланту з'являється шанс заявити про себе.

Наше місто багате талантами, і з цим ніхто не сперечається. Втім, немає в нашій країні такого міста чи селища, в якому не було б талантів. Тільки у великих містах у талантів більше шансів. Там легше знайти підтримку, звернути на свою творчість увагу впливових і зацікавлених людей, домогтися визнання і повернути свій Божий дар на користь суспільству. У маленьких містечках шанс бути знайденим у талантів практично дорівнює нулю. Про них можуть розповісти місцеві ЗМІ, але місцеві ЗМІ, крім місцевих жителів, нікому не цікаві. Вони можуть брати участь у виставках майстрів, приурочених до свят, але на виставках найдорожчими гостями є місцеві чиновники, яким чужі таланти просувати немає жодного інтересу. От і варяться у власному соку таланти периферії. А телепроекти, подібні до "Україна має таланти!», незважаючи на їх величезну користь, це, перш за все, мега-шоу. І визначальним у них є динамічність, феєричність і видовищність. І з цієї позиції журі конкурсу навряд чи пропустить на велику сцену колекцію виробів з бісеру, різьблених масок, акварелей, шалей, в’язаних вручну, і тому подібне. Нехай навіть від їхньої краси і досконалості перехоплює подих.

Наше місто багате талантами, і ми хочемо дати нашим талантам шанс. Це не вогні великого шоу, де перемагає найсильніший. Це реальний шанс показати себе всім без жорстокої конкурсної боротьби за місце під сонцем софітів. Компанія ЗАТ «Телевізійні кабельні мережі «Всесвіт»до дня народження газети «ТВ Всесвіт», яка 5 жовтня відсвяткує десятиліття своєї діяльності, відкриває новий проект. Цей проект покликаний допомогти всім нашим талантам, які поки що нудяться в невідомості. Ми відкриваємо сайт в інтернеті, на якому всі бажаючі можуть розміщувати фотографії своїх творчих робіт. Це абсолютно некомерційний проект, тобто фотографії на ньому будуть розміщуватися безкоштовно. Їх побачать. Їх обов'язково побачать. І не тільки в Україні, а й за кордоном. Тому що інтернет не знає кордонів. І якщо наші таланти знайдуть своїх прихильників, які допоможуть їм реалізувати себе повною мірою і винагородять їх за працю, ми будемо щиро раді. Тому що кожен затребуваний талант, народжений у нашому місті, - це наша спільна гордість, це ще один аргумент на користь того, що наша земля справді багата талантами і не збідніє вона на це багатство на віки вічні.

Робота над сайтом вже почалася. А тим часом наші таланти, наші майстри - золоті руки можуть звертатися до редакції газети і залишати свої координати. Далі ми призначимо зустріч, на якій наш фотокореспондент професійно і в найкращому ракурсі сфотографує ваші втілені в життя творчі ідеї, після чого світлини будуть розміщені на сайті й стануть доступними всім користувачам Всесвітньої павутини. Повірте, жодне звернення до редакції не залишиться без відповіді, кожне творіння майстрів прикладного мистецтва знайде своє місце на сайті. Це - наш подарунок місту і його жителям, тим, хто в майбутньому, можливо, стане його гордістю і славою.

Ми чекаємо ваших дзвінків! 4-30-56, 8 (066) 763-51-92