Ольга Вікторівна Кравченко

Фото автора
Ім'я: Ольга Вікторівна Кравченко
Життєве кредо: Маленькими кроками - до великої майстерності
Контакти: 0 (95) 895-05-40
Робіт на сайті: 31

Маленькими кроками – до великої майстерності

Розшити бісером блузу? Будь-ласка. Вишити бісером картину? Теж будь ласка. Зробити з бісеру квіти чи біжутерію? Знову ж таки, будь-ласка. Жінка, про яку піде мова, вміє все! Вона - найкраща майстриня з бісероплетіння в нашому місті, відома в області та за її межами. Це Ольга Вікторівна Кравченко – керівник гуртка ЦНТТУМ, дипломант I ступеню конкурсу «Панорама творчих уроків» 2008 року м. Києва та переможець обласного конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Методист-2008» серед позашкільних закладів.

Коли дивлюся на роботи Ольги Вікторівни, завжди дивуюсь, невже це все можуть зробити людські руки? А потім зрозуміла, що можна творити чудеса, якщо краса і бажання творити йдуть від серця. І тоді, дякуючи їй, сама виготовила 7 невеличких милих серцю троянд.

За словами Ольги Вікторівни, мистецтвом бісероплетіння вона захоплюється ще з дитинства. Вчилася рукоділлю у своєї бабусі. На захопленні народними ремеслами позначилися й давні традиції, і сімейне виховання. Майстриня досконало володіє технікою макраме, в’язання гачком та спицями.

Роботи цієї талановитої жінки відомі широкій аудиторії первомайців. Вони неодноразово прикрашали виставки на День міста, були золотими зернятами Первомайщини на різних конкурсах та фестивалях.

Кольє «Настрій», «Царська розкіш», «Прощальне», «Смуток», «Гілка сакури», «Сонячний берег», «Вечірній вальс», «Північне сяйво»… Назви говорять самі за себе. Бісерні картини - вибух веселкових кольорів, концентрація животворної енергії, переливи світла на візерунках зі скляних намистин. Це «Троянди», «Єгипетські мотиви», «Тутанхамон», «Жасмин», «Вікно», «Танок», «Новий рік», «Україна», «Дитина» тощо. Одним словом, все, що пов’язане в народній уяві з красою, щастям, любов’ю.

У Ольги Вікторівни багато учнів, які продовжують її справу.

Роботи автора:


Розміщено: 15.10.2009 22:20
Категорія: Вишивка

Розміщено: 14.10.2009 21:59
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 15.10.2009 22:15
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 14.10.2009 21:52
Категорія: Бісероплетіння
Літній зонт
Літній зонт
Розміщено: 14.10.2009 21:45
Категорія: В'язання
Вишивка бісером
Вишивка бісером
Розміщено: 14.10.2009 21:36
Категорія: Вишивка