Валерія Сергіївна Хмарська

Фото автора
Ім'я: Валерія Сергіївна Хмарська
Життєве кредо: Стиль – це спосіб розповісти світу, хто ти є, без слів
Контакти: Телефони майстрині: 0 (97) 715-97-75, 0 (63) 492-04-70.
Робіт на сайті: 36

Валерія Хмарська: «Творчі люди мене зрозуміють»

Жартує народ: талант не позичиш, з ним потрібно народитися. Але ж у кожному жарті – лише частина жарту. Переконалася і я в справедливості цього вислову, коли познайомилася з молодою вродливою майстринею Валерією Сергіївною Хмарською.

Валерія народилася у Первомайську, за освітою вона дизайнер, їй 24 роки. З них, розповідає, 12 років займається бісером. Перше знайомство з бісером відбулося, коли бабуся привезла з Одеси два його пакети, а пізніше - книжку з цього виду мистецтва. Першим витвором Валерії стали тоді дуже модні крокодильчики. Це на той час було справжнім бумом – брошки з ними розліталися школою в мить. Коли книжну абетку по бісероплетінню освоїла – на допомогу прийшов інтернет, який надихав та захоплював різноманітністю. Так з’являлися нові ідеї та нові вироби. Найдивніше те, що Валерія гуртки з бісероплетіння не відвідувала, а всьому вчилася сама. Результат приголомшує: її роботи – вершина справжньої майстерності в рукоділлі. Браслети, намиста, сережки, брошки, кольє, ґердани, в тому числі в національному стилі, оздоблені бокали тощо.

«Я люблю свою професію дизайнера і ніколи б не поміняла на її іншу, люблю те, чим займаюся у вільний час. Я відпочиваю душею і тілом, коли виплітаю виріб із бісеру. Мені ще є до чого прагнути, але крок за кроком я йду далі, освоюю нові техніки», - розповідає моя співрозмовниця. Валерія жартує, що останнім часом частіше виступає у ролі вчителя, а не учня. Батьки звертаються до неї, щоб навчила дітей. Вчила своїх одногрупників, давала майстер-класи під час виставок. Та бісер - не єдине захоплення дівчини. Вона займається живописом, хенд-мейдом, вишиває хрестиком. Валерія - член громадської організації майстрів «НЕстандART», за її плечима участь у багатьох виставках.

Сьогодні бісер - це вершина моди, його використовують у різноманітних виробах, у прикрасах. Це модно, красиво і стильно. Тож не дивно, що роботи нашої героїні продаються через інтернет в інші міста країни, особливо багато її пошановувачів у Києві. Адже копій намагається не робити, кожний доробок – ексклюзив, а це теж дуже важливо для сучасних вибагливих модниць. Багато Валерія працює на замовлення. Та й сама, розповідає, дуже любить прикраси, біжутерію. «Коли буваю в різних містах, відвідую крамнички і часто купую собі прикраси, які сподобалися, більшість ручної роботи. І мене не хвилює складність чи техніка. Якщо виріб сподобався, хай навіть зроблений дитячими руками, обов’язково купую, хоча можу зробити і краще. У мене вже назбиралися повні коробки прикрас. І роздаю, і роздарюю, і мама моя любить прикраси. Нині, через ситуацію в країні, більшість моїх робіт в національному стилі – це ґердани, квіти. От коли з’являється цікава ідея, то й серед ночі можу встати і плести. Мене творчі люди зрозуміють», - сміється рукодільниця.

Цікава традиція є у майстрів «НЕстандART» - на день народження та інші свята вони дарують одне одному подарунки, виготовлені власноруч. Такий собі творчий обмін. «Це найкращі подарунки. Це і пам’ять, і такого у магазині не купиш», - зізнається майстриня.

Творче кредо Валерії: «Стиль – це спосіб розповісти світу хто ти є без слів».

Тож без зайвих слів її чудові роботи розкажуть про талановиту Валерію Хмарську краще, ніж я. Дивіться, вчіться, милуйтеся, переймайте!

Т. Лагнер

Роботи автора:


Розміщено: 27.10.2014 14:46
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 27.10.2014 17:36
Категорія: Авторська біжутерія

Розміщено: 27.10.2014 14:46
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 27.10.2014 14:47
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 27.10.2014 14:47
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 27.10.2014 14:47
Категорія: Бісероплетіння