Світлана та Марина Сироїд, Зінаїда Іванівна Гончарова

Фото автора
Ім'я: Світлана та Марина Сироїд, Зінаїда Іванівна Гончарова
Життєве кредо: Зінаїда: «Навчатися далі, самовдосконалюватися»
Кредо Марини й Світлани: «Успіх і духовний розвиток - для всіх!»
Контакти: Контакти: Зінаїда – 3-40-33, 0 (67) 800-84-24.
Марина – 3-12-96, 0 (66) 835-53-40.
Світлана - 3-12-96, 0 (95) 490-17-57.
Робіт на сайті: 172

Тріо талантів

 

Чи доводилося вам коли-небудь побувати у світі казки, де живуть добрі феї, створюючи своїми руками справжні шедеври краси і витонченості, вдягаючи дівчат і жінок у прекрасні сукні? Ні? А мені довелося. Одного разу я завітала до оселі Зінаїди Іванівни Гончарової, де зустрілася з нею та її племінницями – сестрами-близнюками Світланою та Мариною Сироїд. Всі вони - мешканки Первомайська, саме їх майстерні руки створюють цю чарівну казку. Тут кожна жінка знайде для себе справжнє диво! Сукні, кофти, пончо, светри, пальта, сарафани, спідниці, костюми, безрукавки, кардігани, дитячий одяг, серветки, скатертини… А ще - оздоблені шкіряні речі, вишиті подушки та багато іншого.

 

 

Мабуть, долі Зінаїди, Світлани, Марини не спали, коли Бог роздавав таланти. Порахувати кількість речей, які були продемонстровані, неможливо. Їх дуже-дуже багато і ви переконаєтеся в цьому, коли завітаєте на наш на сайт.

Зінаїда – приватний підприємець, вона в’яже трикотажні сукні ручним способом, самоучка, займається даною діяльністю 2 роки. У неї вже були свої виставки. Її кредо: «Навчатися далі, самовдосконалюватися».

А Марина й Світлана в’яжуть одяг з 10-річного віку, навчилися на гуртку в ПКіТ «Фрегат». Нині дівчата навчають в’язати бажаючих. У них відбулося багато виставок, є почесні грамоти. З цими талановитими жінками приємно спілкуватися. У них гарний смак, вони порадять людині, як зробити одяг гарним, стильним, таким, що підкреслить все найкраще, приховає недоліки, а вже те, що він буде ексклюзивним, а не "інкубаторським" – великий плюс, повірте. Їх одяг прикрасить жінок будь-якої комплекції. Крім цього, дівчата займаються аплікацією, в’яжуть картини. Виконують роботи професійно, ставляться до замовлень відповідально, тож не дивно, що у них багато постійних клієнтів, серед яких вже і ми, газетярі. Кредо Марини й Світлани: «Успіх і духовний розвиток - для всіх!».

 

У вас ще немає квітника з фонтанчиком?

Тоді ми йдемо до вас

Йдемо для того, щоб розповісти, як поліпшити настрій, створити місце відпочинку і місце релаксації. Останнім часом популярність поняття стрес росте і кожен знає, що іноді він корисний, оскільки мобілізує захисні сили нашого організму, але частіше - ні, і хронічне перебування в стресових ситуаціях може призвести до втрати здоров’я. Щоб цього не сталося, розвивається індустрія засобів позбавлення від стресу: медичні препарати, послуги психотерапевта, аромо- та сміхотерапія; солодощі, ванни, масажери. Останнім часом все активніше пропонують ландшафтотерапію - терапію прекрасними видами. І таку терапію кожен з нас, живучи у власному будинку, може створити сам, як це зробила Зінаїда Іванівна Гончарова.

Захопилася ландшафтним дизайном давно, коли дивилася закордонні фільми та серіали. Потім - інтернет, журнали з цікавими ідеями, екскурсії до Ботанічного саду в Криму... І вирішила зробити щось незвичайне і на своїй ділянці. Під ставок приладнали стару ванну, підвели трубу для зливу, придбали фонтанчик, висадили рослини, підвезли камінь, встановили ліхтарі, а вже подруги подарували останній акорд - гарних гіпсових оленів. Особлива гордість господині - незрівнянний в’юнок, який перетворив паркан на живу стіну. Є на трьох квітниках різні види квітів та декоративних рослин - петунії, щириця трьохколірна, хризантеми, троянди...

«Ця ділянка не тільки нам настрій піднімає, а й гостям», - розповідає Зінаїда Іванівна, у якої вже безліч ландшафтних планів на наступний рік. Зичимо удачі!

Роботи автора:


Розміщено: 03.10.2011 14:30
Категорія: Ландшафтний дизайн, садівництво

Розміщено: 17.10.2009 22:06
Категорія: В'язання

Розміщено: 17.10.2009 22:37
Категорія: В'язання

Розміщено: 01.09.2010 03:25
Категорія: В'язання

Розміщено: 17.10.2009 23:05
Категорія: Аплікація

Розміщено: 20.09.2010 22:34
Категорія: Шкіряні вироби