В’ячеслав Миронович Кравець

Фото автора
Ім'я: В’ячеслав Миронович Кравець
Життєве кредо: Робота, робота і ще раз робота!
Контакти: Контактний телефон художника: 0 (5161) 7-14-11.
Робіт на сайті: 37

У кожній картині – душа України

В’ячеслав Миронович Кравець – художник-дизайнер. У 1968 році закінчив художньо-промислове училище, нині працює в Первомайському коледжі. Герой нашої статті пов’язав своє життя з мистецтвом ще в 13 років, він – істинний патріот Первомайщини, на якій прожив довгі роки. В’ячеслав Миронович стверджує, що такі прекрасні місця, як Мигія та Грушівка, надихають художників на створення прекрасних картин і називає їх "другою Швейцарією". У його роботах увіковічені найкращі бузькі пейзажі, по ним можна здійснювати заочну екскурсію нашими славними місцями.

Дивні пейзажі у виконанні відомого первомайського художника вражають новою технікою - багато його картин намальовано кольоровими кульковими або гельовими ручками. Я поцікавилася, як починалося нове захоплення. «Просто фарби дуже дорого коштують, не завжди є можливість їх придбати, а ручки доступні й завжди під рукою», - відповів майстер. Вартість ручки дійсно копієчна, а зображення цікаві: розмиті, неясні контури і здавалось би хаотична структура малюнка кольоровими кульковими ручками занурюють предмет в повітряне середовище, створюють відчуття деякої недомовленості, сновидіння, чарівного туману… І техніка малюнка настільки незвичайна, що не кожен побачить у нім роботу людини, а не якоїсь чудернацької комп'ютерної програми!

Дуже оригінальні картини у виконані маслом та кольоровими ручками. Та й всі роботи В’ячеслава Мироновича мають шалену популярність.

Справжній художник зливається з живописом емоційно, тож В’ячеслав Миронович в кожній гілці, пеньочку чи листочку бачить основу для наступної роботи. Він сам майструє прекрасні рами з дерева, а нині власноруч виготовляє велике різьблене дерев’яне панно на релігійну тему під назвою «Таємна вечеря». Надихнули його на створення картини умільці із Закарпаття, які демонстрували свою роботу в Трускавці. А мене як глядача особливо вразила робота «7 днів створення світу», де прекрасно поєдналися фарби й ліпнина.

«З будь-якого матеріалу можна зробити шедевр, будь-то дерево, полірована дощечка або папір», - стверджує митець.

У майстра було багато виставок у Краєзнавчому музеї нашого міста, разом з іншими художниками він часто їздить у Київ на Андріївський узвіз – одне з кращих місць відпочинку киян, небайдужих до мистецтва. Численні картини художника знаходяться в приватних колекціях України та ближнього зарубіжжя. Нещодавно одну картину придбали козаки з Москви - в подарунок відомій співачці.

Масштабна робота майстра – мозаїка – прикрашає актову залу нашого коледжу. «Це моя професія, моє життя», - говорить автор, показуючи на свої полотна. Його життєве кредо: «Робота, робота і ще раз робота».

На жаль, фото не в змозі передати всю красу робіт майстра, будемо сподіватися на нові виставки, де всі первомайці зможуть прилучитися до натхненних творів В’ячеслава Мироновича Кравця. Контактний телефон художника: 7-14-11.

Т. Лагнер

Роботи автора:


Розміщено: 10.11.2009 19:45
Категорія: Живопис

Розміщено: 10.11.2009 19:43
Категорія: Живопис

Розміщено: 10.11.2009 19:40
Категорія: Живопис

Розміщено: 16.02.2011 15:17
Категорія: Живопис

Розміщено: 16.02.2011 15:21
Категорія: Живопис

Розміщено: 10.11.2009 19:41
Категорія: Живопис