Віолета Бідзіновна Кочишвілі

Фото автора
Ім'я: Віолета Бідзіновна Кочишвілі
Життєве кредо: Все, що я роблю, я роблю з любов'ю, щиро та від душі!
Контакти: 5-91-11, (097) 941-26-67
Робіт на сайті: 27

Вдихнути у бісер енергію душі

Про молоденьку майстриню, з якою ми нещодавно зустрілися, можна розповідати довго. Віолета Кочишвілі вміє все: вона володіє мистецтвом бісероплетіння, гарно малює, вишиває, шиє, в’яже, гарно декламує вірші. А ще - нарощує нігті, робить манікюр. Їй могла б позаздрити будь-яка сучасна дівчина.

Віолета закінчила ЗОШ № 16, потім - курси оператора комп’ютерного набору, далі дістала професію майстра з манікюру. Дівчина займає активну життєву позицію, є активним учасником клубу молодих інвалідів. Сім'я Віолети дружна, гостинна, в їх домі царить атмосфера довіри, підтримки, любові, тому відчуваєш тут спокій та благодать.

Сьогодні розповідь про одне з захоплень Віолети – бісероплетіння.

У свої бісерні роботи юна Віолета вкладає частину душі та залюбленість у прекрасне. Долучилася до цього виду декоративно-ужиткового мистецтва з 12 років. Поглянувши на її роботи, відразу розумієш: Бог не обділив дівчину талантом, варто його й далі розвивати. Її неабиякий хист до бісероплетіння відразу помітили і стали запрошувати на різні міські конкурси. Тож їх у неї позаду чимало: Віолета лауреат і переможець багатьох з них. Свої роботи майстриня часто дарує друзям. І, за її словами, легко розлучається зі своїми роботами. А захоплені громадяни купують їх для себе та своїх близьких. Тому бісерні прикраси Віолети живуть нині в Америці, Швейцарії, Москві.

Віолета весь час удосконалюється в улюбленому напрямку діяльності, тож тепер складність її робіт – від браслетів і кольє до прекрасних ікон, картин, квіткових панно. Дівчина втілює різні цікаві ідеї, наприклад, сплела з бісеру жилетку, а в звичайнісінькій коробці зробила інтер’єр кімнати, де всі меблі теж з бісеру.

Бачити прекрасне в буденності, стверджує, її навчило життя. Над однією масштабною роботою – іконою – працює місяць. Її мати – друг і порадник - допомагає Віолетті у її творчості, щось підкаже, в чомусь підтримає. На жаль, багато її робіт вже розійшлося містом і країною, тому ми не можемо ними полюбуватися, але Віолета й надалі радуватиме нас новими ідеями, новими творами.

Мені дівчина розповіла, що планує працювати над масштабними, серйозними роботами. А нам залишається лише побажати їй здоров'я, удачі, терпіння, творчого зростання.

Творче кредо майстрині: "Все, що я роблю, я роблю з любов'ю, щиро та від душі!" Контакти: 5-91-11, (097) 941-26-67.

Роботи автора:


Розміщено: 27.11.2009 19:56
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 27.11.2009 20:01
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 27.11.2009 20:09
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 27.11.2009 19:56
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 27.11.2009 19:50
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 27.11.2009 20:11
Категорія: Бісероплетіння