Ірина Павлівна Кухар

Фото автора
Ім'я: Ірина Павлівна Кухар
Життєве кредо: Стати відомою за життя!
Контакти: Телефон Ірини: 0 (93) 948-08-14.
Робіт на сайті: 319

Дива ручної роботи

Наші сьогоднішні герої – Ірина та Наталя Кухар – донька й мати. Ірині всього 21 рік, але за цей час талановита дівчина навчилася всього стільки, що іншій людині за весь вік не подолати. Вона – затребуваний дизайнер, а також художник-оформлювач, декоратор, скульптор, майстер по бісеру тощо.

Сімейна лінія

Мати Ірини, Наталя Миколаївна Кухар, свого часу закінчила художню школу, навчалася у талановитого педагога Майї Пилипівни Герасименко. У Майї Пилипівни навчалася і донька, а син Денис – у Надії Стукалової. За словами Наталі, після закінчення художньої школи вона завжди мріяла продовжити навчання по лінії мистецтва, але життя так склалося, що довелося вивчитися на кранівницю і йти працювати – вже була сім’я, двоє дітей. Та незважаючи на зайнятість жінка написала сотні картин. Вона помічниця і порадниця своїм дітям. Крім живопису, Наталя зшила більше сотні іграшок. Багато її робіт продано, подаровано. Картини Наталі прикрашають стіни домівки родичів у Ізраїлі.

Розумний чоловік вчиться цілий вік

Ірина втілила в життя мрію матері й продовжила навчання в КІРУЕ на факультеті дизайну, де, за її словами, сильний педагогічний склад дав їй всі необхідні знання. Вчилася дівчина на відмінно.

За словами Ірини, малювала ще з дитинства: «Скільки себе пам’ятаю, у мене завжди була купа альбомів, фарб, пластиліну. Найпершою роботою в художній школі був натюрморт - глечик, лимон, і я так старалася, що акварель була схожа на гуаш, фарби нанесла стільки, що вона ледь не тріснула. В дитинстві любила малювати людей, але не вдавалися руки, тому завжди просила маму, щоб вона їх домальовувала. Навчалася я в ЗОШ № 6. Там малювала стінгазети, мої роботи були на виставці в коридорі школи. А ще намалювала 20 портретів історичних діячів в кабінет історії. Портрети люблю малювати й досі. А потім – навчання в КІРУЕ. В цьому вузі одним із найцінніших аспектів є різноманітність видів творчості, різні його напрямки. Я перейняла від педагогів безцінний досвід. Хочу продовжити навчання далі. Мої статті друкувалися в Харкові, зокрема, стаття по бісероплетінню. Бісером я почала займатися, коли мати з бабусею подарували мені книгу по бісеру. Разом із книгою подарували і стеклярус, тож в перший же вечір я сплела браслет, бабуся була в захваті. До речі, по бісеру в мене є учні. Якщо говорити про напрямки творчості, в яких я себе пробувала реалізовувати, то це: оформлення інтер’єру, декоративно-прикладне мистецтво (випалювання на шкірі, гіпсові скульптури, вітражі, пастель, графіка, пуантель), працюю в фотошопі – виготовляю візитки, роблю рекламні блоки. Розписувала шафи в дитячому садочку. Створювала комікси для українських журналів. У складі митців брала участь у виставках до Дня міста, в музеї. Я хочу, щоб люди побачили мої роботи, висловили свою думку, виразили емоції. Це для будь-якого митця – найбільша радість і поштовх до роботи».

На моє питання, який вид творчості найбільше до душі, відповідає: «Все! Не можу вибрати щось конкретне. Якщо зацікавлюся роботою, працюю навіть вночі».

Мріяти, творити, досягати!

У планах юної майстрині – освоїти техніки, необхідні для створення авторської ляльки. В нашому місті Ірина буде першою ластівкою в цьому напрямку і перші кроки нею вже зроблені. Якщо говорити про творчу династію Кухарів, то можна вивести цікаву формулу: діти взяли від матері натхнення і талант, а донька помножила все на 100, і вийшла - Ірина Кухар, дівчина із золотими руками і великим майбутнім. Її кредо: стати відомою за життя.

І я вірю, що все у неї складеться так, як вона того прагне!

Телефон Ірини: 0 (93) 948-08-14.

Роботи автора:


Розміщено: 26.01.2010 00:29
Категорія: Бісероплетіння
Графіка
Графіка
Розміщено: 25.01.2010 22:23
Категорія: Живопис

Розміщено: 13.04.2011 13:58
Категорія: Пластика

Розміщено: 13.04.2011 14:02
Категорія: Пластика

Розміщено: 26.01.2010 00:11
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 13.04.2011 16:18
Категорія: Бісероплетіння