Надія Віталіївна Кабанюк

Фото автора
Ім'я: Надія Віталіївна Кабанюк
Життєве кредо: Я вишиваю і отримую від цього задоволення!
Контакти: 4-70-29, 0 (67) 477-76-54.
Робіт на сайті: 35

Я вишиваю і отримую від цього задоволення!

Надія Віталіївна Кабанюк вважає, що вишивка хрестом - дуже цікаве, хоч і трудомістке заняття, якому, як і будь-якій творчій діяльності, потрібно віддаватися сповна. Вишивці, безумовно, потрібно приділяти багато вільного часу, необхідно налаштувати себе на гарний настрій і сприймати свою роботу як корисну і вишукану працю. Виходить, що вишивка - це якоюсь мірою розкіш. Але прагнення створювати прекрасні роботи своїми руками було, є і буде. Той, хто захоплений вишивкою, знає, чому він так любить це заняття - вся справа в процесі творення, коли на твоїх очах відбувається народження краси, і у відчутті задоволення і радості, що приходить із закінченням складної роботи. Адже одну роботу майстриня створює близько 4 місяців, а ікону вишивала значно довше. «Хіба ж можна продати чи подарувати картину, над якою працюєш кілька місяців, навіть вночі?» - запитує мене майстриня, і я погоджуюся з нею, що не можна таку роботу продати, бо вона не має ціни.

Майстриня Надія Віталіївна працювала в районній лікарні, нещодавно вийшла на пенсію. Займається вишивкою не так давно, всього 6 років. Але вишивка не просто полонила жінку, вона зробила її будинок теплим і затишним, радуючи та привертаючи увагу гостей.

Надія Віталіївна: «Вишивка хрестом – моє пристрасне захоплення. Я самоучка, вишивати, правда, вміла ще зі школи, збереглися у мене навіть шкільні вишивки, але серйозно цим займаюся лише 6 років, з того часу, як вийшла на пенсію. За цей час вишила 8 сорочок: сину, зятю, онуку, доньці, сестрі. Орнамент підбираю сама, який сподобається, але зять привіз схему вишивки своєї сорочки з Києва, тому що кожен елемент її щось символізує. Зять із донькою ходять на вечорниці до Києво-Могилянської академії, а там вхід лише у вишиванках. З кожним роком інтерес до заняття вишивкою у мене тільки зростає! У нас великий будинок. Так сталося, що картини ми ніколи не купували, тож і вирішила своїми руками оздобити житло».

Отже, мандруємо домівкою майстрині. Спальні прикрашають вишиті подушки, картини з квітами, вишита ікона. Кухня оздоблена "фруктово-овочевими картинами". А ще тут прекрасна вишита скатертина на старовинному столі, серветки. І, звичайно, вишивана картина "Хліб з квітами". Роботи вишивальниці великі, зі смаком підібрані рамки.

Ще Надія Віталіївна вишиває маленькі сувенірні подушечки, які залюбки дарує друзям. Володіє також технікою в’язання гачком. А які гарні рушники створює жінка! На жаль, ми не змогли познайомитися з усіма роботами – багато їх у Києві, але сподіваємося, що ми і їх побачимо.

До речі, як тільки ми виклали фото робіт майстрині на сайт, відразу ж з’явилося 2 коментарі: 1. Прекрасні роботи! Творіть далі і представляйте їх на виставках. 2. Ну і ну! Прямо казка! Є ж у людей руки! А це означає, що роботи Надії Віталіївни сподобалися глядачам.

Найтрудомісткіша робота Надії Віталіївни – «Осінні дари». Жінка має двох учнів.

Кредо: "Я вишиваю і отримую від цього задоволення!"

Телефон: 4-70-29, 0 (67) 477-76-54.

Роботи автора:


Розміщено: 19.02.2010 23:36
Категорія: Вишивка

Розміщено: 19.02.2010 23:15
Категорія: Вишивка

Розміщено: 19.02.2010 23:16
Категорія: Вишивка

Розміщено: 07.05.2010 17:14
Категорія: Вишивка

Розміщено: 19.02.2010 23:14
Категорія: Вишивка

Розміщено: 19.02.2010 23:20
Категорія: Вишивка