Катерина Кузьміна

Фото автора
Ім'я: Катерина Кузьміна
Життєве кредо: Краса цього світу залежить від тебе
Контакти: 099 725-01-62
Робіт на сайті: 20

Краса світу залежить від кожного з нас

Катерина Кузьміна – молода вродлива приємна дівчина - перейняла любов до рукоділля від своєї бабусі, яка в’яже спицями, гачком, вишиває. В ЦНТТУМ на гурток «Декоративно-прикладного мистецтва» (керівник О. В. Кравченко) прийшла у 8 класі. Наразі дівчині – 19, вона студентка третього курсу Первомайського факультету Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Розповідає Катя: «Я дуже вдячна Ользі Вікторівні за те, що вона привила мені любов до рукоділля. Був час, коли я запустила цю справу, але зараз повернулася до неї з новим бажанням, і зробила висновок, що набуті знання ніколи нікуди не зникають і завжди знадобляться людині. Намагаюся приділяти вільний час своєму хобі».

Більше десятка картин Катерина вже продала. Працювала на замовлення і над вишиванкою. Картини, що прикрашають оселю, вишиті як під час навчання в школі, так і в університеті. Таку картину, як «Кали», якщо вишивати хоча б по 3 години на день, можна вишити за 2 місяці. На моє питання: «Чим відрізняються клеєні бісером вироби від вишитих?» дівчина відповідає: «Клеєні вироби дуже швидко осипаються, а вишиті будуть слугувати десятиліттями».

Ранні роботи майстрині вишиті в стилі ретро, на пізніших – картини природи. Взагалі дівчина любить квіти. Є серед її робіт і вази, і панно, і троянди, є об’ємні роботи. Серед проблем, які пов’язані з бісероплетінням, називає відсутність різноманітності відтінків, що не дає можливості досконало вишивати обличчя людей. Наступна робота Катерини – "Берегиня добра й спокою" - дуже велика робота з великою кількістю відтінків.

Рукодільниця розповідає, що береться звичайна картинка під вишивання хрестиком і вишивається півхрестиком: «Нічого важкого немає, просто потрібен час і посидючість. Можна навіть змінити або вдосконалити кольорову гамму, хоча вміти малювати для цього необов’язково».

Крім бісероплетіння Катря займалася танцями, макраме, тобто пробувала себе в інших видах творчості, але зупинилася саме на ньому. А щоб у батьків не брати коштів на бісер, який, до речі, досить недешевий, займається продажем косметичної продукції, отака вона молодчина! Бабуся подарувала їй книгу зі зразками вишивки ікон, тож не за горами нові роботи. "Але це не так просто, - розповідає бабуся дівчини. - Спочатку треба поститися, потім молитися, а вже потім починати".

Були у дівчини і виставки в складі творчої групи «Генеза». В планах – персональна виставка, але це все попереду. А зараз – кропітка робота над новими кольоровими полотнами, чаклування над маленькими бісеринками, які перетворюються на яскраві шедеври, тож побажаємо нашій героїні нових творчих задумів, здійснення всіх життєвих планів.

Творче кредо: «Краса цього світу залежить від тебе».

Телефон майстрині: 0 (99) 725-01-62.

Роботи автора:


Розміщено: 30.04.2010 18:42
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 30.04.2010 18:26
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 30.04.2010 18:43
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 30.04.2010 18:24
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 30.04.2010 18:42
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 30.04.2010 18:45
Категорія: Бісероплетіння