Алла Степанівна Косман

Фото автора
Ім'я: Алла Степанівна Косман
Життєве кредо: Ніколи не здаватися! Хай краще мені заздрять, ніж співчувають
Контакти: вул. Гвардійська, 1/68.
Робіт на сайті: 44

Ось така я, дворова бабуся!

Алла Степанівна Косман захоплюється декоративно-прикладним мистецтвом ще з дитинства. Хоча дитячі роки у неї були нелегкими, бо народилася в 1942 році. З ранніх літ гарно малює, має творчу уяву, тож немає в рукоділлі такого, чого б не могла виконати. Серед її робіт – аплікації на тканині, вишивка, вишивка стрічками, картини з природних матеріалів, шкіри, аплікації з соломи, риб’ячих кісток, серветок, вермішелі, моху, насіння, пінопласту, шнурків, шишок, яєчної шкаралупи, черепашок, апельсинової корки, пуху, пір’я, вироби з бісеру... Шиє та виготовляє ляльки, оздоблює пляшки, займається ткацтвом, в’язанням, рекуперацією тощо. Всього й не перелічиш. І всьому вчилася сама, ще й інших навчала і навчає.

Майстриню називають "дворовою нянькою", і недарма. Вона дуже любить дітей і вони групами й поодинці ходять до неї навчатися ремеслам. А ще разом з умілою бабусею дітки ходять збирати природній матеріал. В день, коли ми прийшли у гості до Алли Степанівни, у неї теж були діти з двору. Всього навчить, все покаже, допоможе. Серед учнів - багато хлопчаків. Є вже учні зі стажем, які виготовляють групові творчі роботи.

Якщо торкнутися трудового життя нашої героїні, то 6 років Алла Степанівна пропрацювала в дитячому садочку, а більшу частину життя ремонтувала людям взуття, що вимагає теж неабияких умінь.

Свої роботи майстриня дарує близьким та рідним людям. Презентувала свої картини Будинку офіцерів, ДЮЦНВ. На день міста багато робіт просто подарувала відвідувачам виставки. Кредо майстрині: «Ніколи не здаватися! Хай краще мені заздрять, ніж співчувають».

Роботи автора:


Розміщено: 08.10.2010 17:47
Категорія: В'язання

Розміщено: 05.10.2009 21:02
Категорія: Вишивка

Розміщено: 08.10.2010 17:50
Категорія: Рекуперація

Розміщено: 08.10.2010 17:53
Категорія: Рекуперація

Розміщено: 08.10.2010 17:35
Категорія: Рекуперація

Розміщено: 08.10.2010 17:55
Категорія: Рекуперація