Ігор Олександрович Микитенко

Фото автора
Ім'я: Ігор Олександрович Микитенко
Життєве кредо: Бути успішним – красиво!
Контакти: Телефон: 0 (68) 270-91-44
Робіт на сайті: 31

Бути успішним – красиво

Ігор Олександрович Микитенко – корінний мешканець нашого міста, навчався у ЗОШ № 4, а ще в 2008 році закінчив з відзнакою дитячу школу мистецтв (відділення образотворчого мистецтва, викладач - Галина Володимирівна Білоус). Крім захоплення живописом, юнак прекрасно володіє голосом, був неодноразовим ведучим творчих вечорів, в тому числі в МБК, шкільних концертів тощо. А ще відвідував танцювальний гурток. Добре навчається у школі, серед улюблених предметів називає географію.

Але сьогодні про нього - як про майбутнього художника-дизайнера.

Звідки у юнака хист до малювання, сказати важко. Правда, один із його дідусів - різьбяр по дереву. У Ігоря все почалося ще з дитячого садка: мама малювала контури предметів, а малюк сидів і старанно їх розмальовував. Всі із захопленням спостерігали за його старанністю. Потім була школа, ДШМ, перші роботи… Всього на цей час у Ігоря близько 80 (!) серйозних робіт. Я не могла не поцікавитися: «Що дало йому навчання в дитячій школі мистецтв?» На питання юнак відповів: «Я отримав глибокі знання, більш глибоко орієнтуюсь в написанні картин. На прийомній комісії про мої роботи сказали, що мені вже можна працювати над деталізацією, а не над технікою».

Якщо дивитися на картини юного художника, то вони життєрадісні, світлі. Багато натюрмортів. Багато чудових картин із природного матеріалу. Нині майстер освоює портретний жанр, вивчає будову обличчя людини. Спонсорами Ігорового захоплення поки що є батьки, але в скорому майбутньому він і сам зароблятиме собі на фарби та полотна, бо на сьогодні у нього вже є продані роботи. Крім того, всім своїм друзям на день народження юнак подарував картини. Позаду в нього (а, сподіваємось, і попереду) - участь у міських виставках. За словами Ігоря, його підтримує і викладач Галина Володимирівна, він і досі ходить до неї на консультації.

Щодо «вчителів» серед великих Ігор називає Вінсента ван Гога: «Дуже полюбляю Ван Гога. У нього така імпульсивна творчість, наскільки він тонко відчував колір! Я намагаюся відтворити його техніку. Подивіться, як масивно, густо він кладе фарби, його мазки швидкі, струмливі. Я захищав роботу в Малій Академії Наук по темі: «Життя та творчість Вінсента Віллема ван Гога, там роботу відзначили, але, на жаль, не пройшов далі".

Нині Ігор готується до ЗНО, планує вступити до Київського університету ім. Поплавського на факультет «Дизайнер середовища».

Юний художник мріє організувати персональну виставку в Краєзнавчому музеї, то ж скоро первомайці матимуть змогу споглядати його прекрасні роботи.

Роботи автора:


Розміщено: 18.06.2010 21:35
Категорія: Картини з природних матеріалів

Розміщено: 18.06.2010 21:30
Категорія: Живопис

Розміщено: 18.06.2010 21:38
Категорія: Живопис

Розміщено: 18.06.2010 21:04
Категорія: Живопис

Розміщено: 18.06.2010 21:41
Категорія: Живопис

Розміщено: 18.06.2010 21:03
Категорія: Живопис