Оксана В'ячеславівна Казанюк

Фото автора
Ім'я: Оксана В'ячеславівна Казанюк
Життєве кредо: Творче кредо майстрині: "Працювати, йти далі, виходити на нові рубежі".
Контакти: 0 (66) 83-55-769
Робіт на сайті: 67

Ексклюзивна галантерея від Оксани Казанюк

Оксана В’ячеславівна Казанюк – автор стильних, модних та красивих шкіряних сумок, чохлів до мобільних телефонів, барсеток тощо.

Нашим читачам ця вродлива жінка відома по весняній виставці під назвою «Весняний віночок» студії декоративно-вжиткового мистецтва «Талант».

Вона чи не єдина в місті, хто займається ексклюзивним пошиттям сумок. Багато з них вже знайшли своїх господинь. Ще б пак, кому ж із жінок не хочеться виглядати розкішно, елегантно, вишукано!

Про витоки майстерності розповідає сама майстриня.

Оксана Казанюк: «Займаюся пошиттям сумок, чохлів для мобільних близько чотирьох місяців. Навчилася сама, ще в школі любила шити, дякуючи вчительці праці, а першу свою сукню виготовила, коли мені було 13 років. Потім шила різні речі, але мені захотілося створювати щось особливе, незвичайне. Завжди мріяла мати гарні якісні сумочки до суконь, не такі, як у всіх, то ж і вирішила спробувати. З першою моєю сумочкою ходжу й досі, вона мені по-особливому дорога».

Матеріал для виробів майстриня бере на Вознесенському шкіряному заводі, тож якість такої сумочки говорить сама за себе. А ще вони барвисті, веселі, створюють надзвичайно святковий настрій.

«На створення однієї сумки йде тиждень. Можна й за 3 дні – але з сьомої ранку до півночі, не встаючи. Однак процес створення мені настільки подобається, що я думаю, це буде і моїм хобі, і роботою. На сьогодні я намагаюся розширити асортимент, знайти ринок збуту, декілька магазинів погодилися співпрацювати зі мною. Нещодавно телефонувала продавець однієї з них і повідомила, що сумочка продана. То ж я вдячна за те, що вони дали мені шанс. В кожну сумочку я вкладаю душу і роблю її, як для себе. Наразі підключила до свого хобі й брата, тато допоміг з інструментом, допомагають друзі з Миколаєва. Я думаю, що необхідно завойовувати більш великі міста, тож сподіваюся, що все у нас вийде! Моя донька теж зацікавилася, навіть спробувала змайструвати одну, вийшло доволі гарно, потрібно лише більше посидючості. Звичайно, дивлюся журнали, книги, але там є певні стандарти, а я хочу, щоб кожна річ була ексклюзивною, тож розробляю власні моделі. Найважче – зробити викрійку. Все повинно бути ідеально підігнано, щоб зійшлися всі деталі, бокові частини, внутрішні частини. Використовую лише якісні матеріали для підкладки, змійки тощо. На одну сумку йде 5-6 змійок, якісні нитки для обв’язки. Як правило, сумка має кілька відділів. Такі сумки слугуватимуть дуже довго, вони міцні, матеріал не протиратиметься, як це буває зазвичай з неякісним дерматином. На сьогодні я готова створювати сумки за індивідуальними замовленнями: людина приходить, показує в журналі, або розповідає, що вона хоче, і я втілюю її бачення в життя", - ділиться з нами передуманим та пережитим майстриня.

І продовжує: "Звичайно, зараз модні сумки з різноманітною фурнітурою - тобто застібками, пряжками, прикрасами, камінцями, аплікацією. Я не люблю стандартів - кожен художник повинна рости, впроваджувати щось нове. Хочу впроваджувати квіти, оригінальні прикраси, виходити на одеську торгівлю для придбання всього необхідного. А ще я мрію, щоб до кожної сумочки первомайські модниці могли підібрати у мене чохли для мобілок, гаманець, косметичку і, навіть, в майбутньому – босоніжки. Першу пару босоніжок я вже собі виготовила. Є замовлення на шкіряні костюми разом з сумочкою тощо. Я можу моделювати шкіряні костюми - не такі, як на базарі стандартні кубиками, а з листочків, ромбиків, квітів… Різні ідеї приходять вже в процесі роботи. Коли створюєш модель – відразу бачиш, що б ти до неї причепив – бантик, змійку або щось інше. Є сумки, змодельовані за одним ескізом, але кольорова гамма й оздоблення інше, тож і виглядає зовсім по-іншому… Є для солідних дам, для молоденьких дівчат. Якісні барсетки для чоловіків, виготовлені й зовні, й внутрішньо зі шкіри, прослужать дуже довго, радше набриднуть господареві, ніж зносяться чи порвуться. Це прекрасний подарунок для кожного чоловіка. Про моду на ексклюзивні жіночі сумки говорити не доводиться - в моді все і завжди: торби, кисети, рюкзаки, класичні ридикюлі, конвертики, саквояжики, аби були не такі, як у всіх – і вас проводжатимуть заздрісним поглядом жінки, а захопленим – чоловіки".

Роботи автора:


Розміщено: 03.11.2010 02:15
Категорія: Шкіряні вироби

Розміщено: 03.11.2010 02:32
Категорія: Шкіряні вироби

Розміщено: 25.06.2010 21:07
Категорія: Шкіряні вироби

Розміщено: 25.06.2010 21:14
Категорія: Шкіряні вироби

Розміщено: 03.11.2010 02:06
Категорія: Шкіряні вироби

Розміщено: 25.06.2010 20:56
Категорія: Шкіряні вироби