Яна Леонідівна Фортуна

Фото автора
Ім'я: Яна Леонідівна Фортуна
Життєве кредо: Не бійтеся відкрити в собі прекрасне!
Контакти: Телефони майстрині: 4-28-49; 0 (93) 91-25-621.
Робіт на сайті: 14

Яна Фортуна: "Не бійтеся відкрити в собі прекрасне!"

Весільні келихи – обов’язковий атрибут кожного свята створення нової родини. Вони відіграють важливу роль під час традиційної церемонії одруження, є красивою деталлю на весільних фотографіях, а після весілля на довгі роки стають сімейною реліквією.

Звичайно ж, весільні келихи повинні бути красивими, унікальними, ексклюзивними. Для їх прикрашання можна використовувати живі або штучні квіти, стрічки, медальйони тощо, які кріпляться, як правило, на ніжку келиха. Виглядає це ненав’язливо, вишукано і витончено. Але можна і самому підібрати щось оригінальне. Наприклад, келихи, одягнені в бісер. Це ніжне диво доставить молодятам масу задоволення. І ще - таких, не буде більше ні в кого.

А прикрашає весільні келихи бісером мешканка нашого міста - Яна Леонідівна Фортуна. Ось що вона розповідає про своє захоплення.

Я. Фортуна: «Коли моя старша донька почала займатися бісером, мені здалося це нецікавим. Минув час, за родом діяльності мені доводилося займатися чоловічими справами - водити машину і, напевно, на противагу цьому, душа потягнулася до прекрасного. Одного разу я побачила на своїй подружці бісерне намисто, яке вона виготовила сама. Мене це зачепило, і я подумала: хіба я не зможу таке зробити? І як тільки мої пальці доторкнулися до скелець, з них почали виходити сніжинки, візерунки, квіти. Я зрозуміла, що це захоплення назавжди. З тих пір я стала працювати з бісером. Після кольє та інших прикрас захотілося зробити щось незвичайне. І коли я побачила весільну пару, яка фотографувалася з келихами, я зрозуміла, що цей день має для подружжя виділитися по-особливому, і все на весільному торжестві повинно бути прекрасним. А весільні келихи приурочені до весілля, а значить, несуть у собі особливий сенс. Так народилася ідея зробити такі келихи, щоб молода пара ними насолоджувалася і в день весілля, і на всі наступні річниці, дістаючи їх і випивши з них вино. Я зробила першу пару - мені сподобалося, довелося далі розвиватися, придумувати щось нове, допомагала менша дочка, потім люди побачили мої вироби, і їх захоплення надихнуло мене працювати ще продуктивніше. Адже найкраще в житті - дарувати людям радість».

Яна Леонідівна крім усього веде активну політичну і громадську діяльність. Вона балотувалася в депутати місцевої ради. Але, незважаючи на те, що не набрала достатньої кількості голосів, програшем це не вважає, а вважає вдалим початком і відмінним загартуванням. «Сталь гартується в огні, так і ми загартувалися в цій боротьбі, набули досвіду, зробили висновки і нам це піде на користь», - стверджує жінка з ніжною душею і чоловічою силою.

Передвиборна кампанія, що забирала багато часу, закінчилася, і зараз довгими осінніми та зимовими вечорами майстриня буде чаклувати над своїми шедеврами. «Для цієї роботи потрібні певний стан душі і гарний настрій. Якщо приступати до роботи з тривогою, втомою чи поганим настроєм - нічого не вийде. Випробувала на собі, коли келих просто випав з рук і розбився. Тому, щоб молодій парі передалася позитивна енергія і гарний настрій, необхідно бути в позитиві. В ідеалі такі речі потрібно робити на замовлення, коли бачиш людей, знаєш їх знаки зодіаку, число долі, відчуваєш їх, тоді це дуже точно і вдало складається в певні візерунки, такі келихи стають оберегом сімейного життя», - зазначає майстриня.

Багато прекрасних робіт Яни вже знайшли своїх власників в місті Києві. Мріє жінка про те, щоб їй замовили келихи на золоте весілля - бісер на таких келихах буде кольору золота. Зауважу, що візерунки на келихах майстриня добирає сама, двох однакових комплектів практично не буває, багато ідей народжуються просто в ході роботи. «У кожній жінці закладено величезний творчий потенціал, і я хочу, щоб якомога більше жінок знаходили себе в улюбленій справі - рукоділлі, танцях, піснях, віршах, та в чому завгодно, аби це приносило насолоду і радість. Не бійтеся відкрити в собі прекрасне!» - підсумовує моя співрозмовниця.

Нехай унікальні келихи прикрашають ваші свята, будь-то золоте, срібне або порцелянове весілля, зроблять вечір урочистим і ошатним!

Я вже хочу собі такі прекрасні келихи, а ви?

Роботи автора:


Розміщено: 11.11.2010 19:40
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 11.11.2010 19:54
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 11.11.2010 19:36
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 08.03.2011 15:02
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 08.03.2011 15:01
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 08.03.2011 15:03
Категорія: Бісероплетіння