Тетяна Сергіївна Федоренко

Фото автора
Ім'я: Тетяна Сергіївна Федоренко
Життєве кредо: Досягти вершини майстерності
Контакти: Телефон майстрині: 0 (66) 43-00-826.
Робіт на сайті: 11

Мистецтво на віки

Чи знаєте ви, що вишивка на території України відома ще з четвертого століття до нашої ери? Перші згадки про неї на території нашої держави зустрічаються в давніх істориків, про це свідчать археологічні знахідки зі скіфських поховань. На жаль, ми ніколи не зможемо довідатись, хто і коли вперше втілив у вишивці красу природи, свої почуття, любов до рідної землі, але це мистецтво пережило віки і до сьогодні є одним з найпопулярніших.

Тетяна Сергіївна Федоренко – дипломантка міжнародної виставки, що відбулася в м. Києві, цієї весни вперше взяла участь у регіональній виставці робіт майстрів Первомайщини «Первомайськ мистецький: без кордонів». Про організацію виставки дізналася з нашої газети і відразу зв’язалася з організаторами. Майстриня і в’яже, і вишиває, бо ж займається рукоділлям із самого дитинства. Спочатку в’язала лялькам, потім - собі. Вчила вишивати і створювати речі за допомогою гачка бабуся. А сестра додала до отриманих знань навички в’язання спицями. Набуте в сім’ї відшліфовувалося в школі на уроках трудового навчання.

На весняній виставці було представлено 12 робіт Тетяни Сергіївни – вишиті ікони, картини. Тематика різна – природа, діти, море, тварини, посмішки, але всі їх поєднало одне - краса.

Згадує: першою серйозною роботою була ікона, а вже потім пішли картини. Схеми виписує або ж шукає в мережі інтернет. Увесь вільний час займає вишивка. Своє вміння вже передала сусідкам, а перші поціновувачі картин, звісно, - домочадці. Є роботи подаровані. Майстриня стверджує, що їй цікаво було б спробувати вишивати бісером. Творче кредо - прагнути досягти вершини майстерності. Так що чекаємо на персональну виставку Тетяни Федоренко! Успіху вашим невтомним рукам!

Роботи автора:


Розміщено: 04.04.2011 15:01
Категорія: Вишивка

Розміщено: 04.04.2011 15:04
Категорія: Вишивка

Розміщено: 04.04.2011 14:49
Категорія: Вишивка

Розміщено: 04.04.2011 15:05
Категорія: Вишивка

Розміщено: 04.04.2011 15:01
Категорія: Вишивка

Розміщено: 04.04.2011 15:02
Категорія: Вишивка