Ольга Скрипкіна

Фото автора
Ім'я: Ольга Скрипкіна
Життєве кредо: Щастя – це відсутність нещастя
Контакти: 097 045-57-89
Робіт на сайті: 27

«Я щаслива - у мене є коханий чоловік, будинок, мотоцикл»

Ольга Скрипкіна в Первомайську порівняно недавно. Родом вона з м. Арциза Одеської області. Там вчилася в загальноосвітній школі, там же закінчила художню. Ольга згадує, що в дитинстві часто хворіла, і щоб дитина не ганяла, а більше сиділа, мама купувала фарби, пензлі і дівчинка була при ділі. Тому скільки себе пам’ятає - малювала.

В художці, як ласкаво називають цей заклад, у неї були дуже хороші викладачі - подружжя Ткачів. А далі - навчання в Державному художньому училищі ім. М. Б. Грекова. Нагадаю, що Грековка є одним із найстаріших середніх мистецьких закладів в історії розвитку художньої освіти Російської імперії та України та бере свій початок з 1865 року - відкриття школи малювання при 30 учнях.

Саме його закінчила майбутня художниця, мати якої теж гарно малювала. Потім, як у багатьох, - заміжжя і переїзд до Первомайська за місцем проживання чоловіка. У наші місця закохалася відразу. Каже, якщо стати на мостах і озирнутися навколо, то такої краси не знайти більше ніде, просто первомайці не цінують її. «Коли я сюди приїхала мені тут шалено сподобалося. Така природа, що очей не відвести!» - каже художниця.

Що стосується творчості, то живопис художниці різноманітний - портрети, пейзажі, біблійні мотиви, стародавня Греція. Роботи філософські, життєві, з непритаманною молодості мудрістю. Ольга багато читає, улюблена книга «Майстер і Маргарита» Булгакова. Глибоке враження залишила книга Карлоса Кастанеда «Вчення дона Хуана». Крім того жінка пише вірші, грає на гітарі. Наразі з’явилися нові захоплення - мотоцикл, подорожі, тому до матеріального намагається не прив’язуватися. Якщо десь байкерський зліт або можливість відвідати мальовничі місця - вони з чоловіком тут як тут.

Ольга брала участь у виставках майстрів декоративно-прикладного мистецтва, що проходили в Будинку культури.

Сьогодні вона віддає перевагу графіці - простіше і дешевше. Потрібні тільки папір та чорна кулькова ручка. Малює на замовлення, друзям. Не малює з натури, спочатку спостерігає, потім обмірковує і тільки коли морально дозріла, сідає писати. Її життєвий принцип: «Щастя - це відсутність нещастя», він у неї від матері. На даний момент вона щаслива - у неї є коханий чоловік, будинок, мотоцикл. І якщо чогось хоче – обов’язково досягає.

Т. Лагнер

Роботи автора:


Розміщено: 18.07.2011 19:27
Категорія: Живопис

Розміщено: 18.07.2011 19:42
Категорія: Живопис

Розміщено: 18.07.2011 19:25
Категорія: Живопис

Розміщено: 18.07.2011 19:43
Категорія: Живопис

Розміщено: 18.07.2011 19:21
Категорія: Живопис

Розміщено: 18.07.2011 19:39
Категорія: Живопис