Едуард Іванович Морозов

Фото автора
Ім'я: Едуард Іванович Морозов
Робіт на сайті: 29

Подвір’я – це лице господаря, будинок – господині, а обійстя в цілому – то добробут сім’ї

Всі ми мріємо про якийсь чарівний сад троянд, який знаходиться за горизонтом, замість того, щоб насолоджуватися трояндами, які цвітуть прямо за нашим вікном.

Дейл Карнегі

Дійсно, наша українська природа, сприятливий клімат та родючі ґрунти дають змогу перетворити стандартну ділянку в красивий казковий куточок, у якому приємно знаходитися, думати, мріяти, який не хочеться покидати, а покинувши – хочеться повернутися. Такий куточок створив у власному дворі Едуард Іванович Морозов.

Господар розповідає, що сім’я проживає в будинку 6 років, а бажання займатися озелененням садиби у нього спадкове. Мати Едуарда Івановича завжди розводила квіти, особливо любила хризантеми, тож з дитинства запам’яталися відра з кущами цих гарних осінніх квітів з п’янким ароматом у хаті, де вони цвіли майже до Нового року. Є хризантеми і в будинку Морозових, ними опікується дружина Таїсія Олексіївна (рослин більше 100 видів!), а господар вирощує чарівні троянди. І хай мені хтось скаже, що це не чоловіча справа! З власного досвіду знаю, що квіти найкраще ростуть і квітнуть, якщо доглянуті саме чоловіками...

Тут, на подвір’ї, і фонтанчики, і гірки, кожен куточок оформлений і прикрашений садовими скульптурами. Онде на стовпі сидить лелека, під кущем сховався зайчик, а біля гірки з фонтанчиком причаїлася жабка. Тут і голуби, і дівчина з кухлем біля струмочка, і гномик… Всі газони засіяні газонною травою.

- За трояндами потрібен особливий догляд, - розповідає Едуард Іванович, - тричі на рік підрізка, підгодовування, щоб цвітіння було пишним і до пізньої осені, квіти, що відцвіли, теж треба зривати. Для того щоб займатися цим, не потрібні великі кошти, зате задоволення, коли виходиш на подвір’я, отримуєш неймовірне. Сів на лавочку, дихаєш свіжим повітрям і не думаєш ні про що. Звичайно, праці докласти необхідно, я просинаюся о шостій ранку і обходжу газони. Але все це нічого порівняно з тим, яку радість і нам, і дітям, і онукам приносять квіткові клумби. Якщо коротко, то подвір’я – це лице господаря, будинок – господині, а обійстя в цілому – то добробут сім’ї. Мені подобається мій двір, друзі приходять, щось беруть корисне для себе. Ось і Зінаїда зробила собі гарний ландшафтний дизайн. Прикро дивитися на занедбані двори, вони викликають негативні враження.

Є в господі і город, на якому й досі красуються капуста, баклажани, є і господарство, і два чудових песика. Тобто все в міру, все так, як треба, та що там розповідати, дивіться самі!

Роботи автора:


Розміщено: 10.10.2011 17:14
Категорія: Ландшафтний дизайн, садівництво

Розміщено: 10.10.2011 17:11
Категорія: Ландшафтний дизайн, садівництво

Розміщено: 10.10.2011 16:59
Категорія: Ландшафтний дизайн, садівництво

Розміщено: 10.10.2011 17:09
Категорія: Ландшафтний дизайн, садівництво

Розміщено: 10.10.2011 17:01
Категорія: Ландшафтний дизайн, садівництво

Розміщено: 10.10.2011 17:12
Категорія: Ландшафтний дизайн, садівництво