Наталія Петрівна Опарова

Фото автора
Ім'я: Наталія Петрівна Опарова
Життєве кредо: Бажання плюс час плюс творча фантазія.
Зараз дуже модно носити натуральні камені - як амулети. Стверджують, що вони чистять енергетичне поле людини і посилюють ауру, а щоб це було ще й красиво, їх обплітають металом, найчастіше - міддю. Мідь - це метал миру, спокою і мистецтва. Він належить планеті любові Венери і є провідником її енергій, тому гасить конфлікти; носіння мідних прикрас допомагає позбутися нервових розладів і підвищеного кров'яного тиску, якщо це браслет із міді на лівій руці. Носіння вільних браслетів з намистин, особливо - натуральних каменів або їх пресування на лівій руці, є не тільки прикрасою, але й своєрідним масажером, що поліпшує кровообіг.
...Из душистых веток сплетена завеса,
Не пускают ветра сосны к сердцу леса...
Там в тиши прохладной есть ручей журчащий,
Свежий и прохладный, чистый и блестящий...
И, пугливо прячась в травке побережной,
В тот ручей глядится ландыш белоснежный,
И хранит из веток крепкая завеса
Дремлющую сказку — сказку в сердце леса...
Контакти: Телефон майстрині: 0 (66) 135‑74‑45. Творчу майстерню можна роздивитися на нашому сайті або ж на http://www.livemaster.ru / natali1963, або на сайті: http://kreativ.handmadeland.com.ua
Робіт на сайті: 203

Бажання плюс час плюс творча фантазія

Ця історія – про досвідчену в’язальницю і дизайнера-самоука, що спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів з дроту та природних каменів, – Наталію Петрівну Опарову. Авторська біжутерія – це досить незвичайне мистецтво і, треба сказати, користується неабияким попитом, тому що вироби, в основному, ексклюзивні, а значить ви не зустрінете на черговій вечірці ще трьох гостей в таких же сережках і ланцюжках.

Наталія створює ювелірні прикраси з природних каменів і дроту у своїй квартирі, використовуючи декілька простих ювелірних інструментів. Пристрій для скручування дроту, кусачки, плоскогубці. З матеріалів потрібні: дріт, намистинки, каміння і будь-яка інша фурнітура.
Майстриня розповіла, що авторською біжутерією почала займатися зовсім недавно – з березня цього року. І хоч творчому процесу передувала неприємність (жінка зламала ногу), але саме той період став початком нового цікавого захоплення. Як кажуть, не буває лиха без добра.
Потрібно сказати, що її біжутерія виглядає не тільки модно, а й шикарно, особливо в поєднанні з коралами, штучними каменями та природними. Це і сережки, і браслети, і підвіски, і брелоки, і медальйони, і намиста, й інше.
Побачивши ці витвори мистецтва, я подумала, що Наталія Петрівна – дизайнер або художник, виявилося – ніякого стосунку за фахом до цих професій вона не має. За професією жінка – кухар, працює в “Данс-клубі”. Важко повірити, що вона – мати трьох дітей, і бабуся, що має трьох внучат. Найбільш незбагненне – як вона все встигає і коли спить?
В’язанням Наталія займається з 8 років і, звичайно ж, за цей час досягла вершин майстерності. Все, що побачить в журналі або на комусь, – зуміє втілити на практиці. Але найдивніше, що всього за півроку вона зуміла досягти чудових результатів і в авторській біжутерії. Зі своїми роботами Наталія брала участь у міжрегіональному фестивалі творчості “Хобі-клуб” у місті Запоріжжі на запрошення організатора виставки. Саме там жінка познайомилася з такими ж талановитими людьми і побачила безліч технік, видів ручної роботи, яких у нашому місті ще немає. Під час виставки проводилися майстер-класи для дітей і дорослих. Частину коштів майстри перерахували фонду для дітей з онкологічними захворюваннями. Наталія досі в захваті від відвіду­вання фестивалю і сподівається, що в нашому місті відбудеться щось подібне. Потрібно сказати, що дві подруги Наталі теж “захворіли” мистецтвом авторської біжутерії. Але для того, щоб займатися улюбленою справою, потрібен час (на сережки, наприклад, іде майже день), розуміння і підтримка сім’ї, а ще – бажання і творча фантазія: без неї, рідної, на жаль, нікуди. Все це у Наталі є, саме тому створюються ось такі чудові прикраси для жінок і дівчат.


Т. Лагнер

Роботи автора:


Розміщено: 17.12.2011 12:16
Категорія: Авторська біжутерія

Розміщено: 24.10.2011 18:47
Категорія: Авторська біжутерія
На благодійній виставці
На благодійній виставці
Розміщено: 21.03.2014 10:53
Категорія: Авторська біжутерія

Розміщено: 05.03.2012 15:23
Категорія: Авторська біжутерія

Розміщено: 15.06.2012 11:00
Категорія: Авторська біжутерія

Розміщено: 24.10.2011 18:44
Категорія: В'язання