Наталя Володимировна Натіна

Фото автора
Ім'я: Наталя Володимировна Натіна
Життєве кредо: - Мамо, а ти таке можеш?
- Можу!
Контакти: 0 (63) 150-13-91
0 (66) 064-16-48
Робіт на сайті: 36

У світі в’язаної краси

- Мамо, а ти таке можеш?

 

- Можу!

Вже не вперше на сторінках нашого видання ми знайомимо вас, шановні читачі, зі світом в’язання. Вірніше сказати, з майстерно створеними корисними, теплими й не дуже, красивими, а іноді навіть чудернацькими виробами наших земляків. Сьогодні я проведу вас до молодої та завзятої Наталі Натіної. Вона – любляча матуся і дружина (низький уклін таким чоловікам, бо вони розуміють захоплення другої половинки) – витворяє, а інше слово просто тут не підходить, казково чудові, різнокольорові, в’язані гачком та спицями речі. В основному, одяг.

Отож, вирушаємо прямо до майстерні! Як виявилося, це магазин на ринку вулиці Коротченка. 28-річна Наталя працює в ньому разом із компаньйонкою Тетяною. В’яже з дитинства: навчила мама. Одночасно продає в’язальне приладдя (ниток – море!) та одяг і разом з тим творить. Не те слово - творить! Каже, найбільше любить в’язати гачком, адже тут – воля фантазії. Можна й узори міняти вільніше, і мережива підбирати, і кольори компонувати, як завгодно, особливо у дитячих речах. Часто узори беруться з інтернету, але Наталя і сама придумує їх. Тож майже шестирічна доця-натхенниця завжди задоволена, завжди допомагає матусі вигадувати щось новеньке, а іноді говорить, що пора вже щось новеньке з одягу зв’язати. Питає: «Мамо, а ти таке можеш?» І чує у відповідь: «Можу!» Ну, справжня маленька модниця, ще й чимось схожа на дівчинку Женю зі «Сватів». Мабуть задатками акторки, коли показує моди. І ляльки у неї одягнені в мережива, хоча сама дівчинка не в’яже: мабуть, натхнення прийде пізніше. І на свята – карнавальні костюми з візерунками. Як вам Білочка у в’язаній гачком спідничці?

Наталія задоволена своєю роботою. Розповіла, що заради улюбленої справи покинула навіть державну службу, а чоловік підтримав. Крім задоволення від праці, вона радіє, що може забезпечити себе та рідних ексклюзивним та корисним одягом. Сама під час зустрічі здивувала мене: на ній – кофтина, зв’язана власноруч. На вигляд – щось схоже на каракуль, бо таке ж пухнасте, але ніжне і симпатичне; я одразу подумала, що ніяка майстриня у нашому місті не змогла б так точно все виконати. Як виявилось, помилилася. Такі помилки хочеться повторювати!

В колекції Наталі багато красивих, різноманітних, старанно й зі смаком виплетених суконь, кофтинок. Та будь-якій модниці сподобалося б! Сукні спицями Наталя найбільше любить витворяти, а найменше – шкарпетки та рукавички. До сумок душа не лежить, але експерименти робити – миле діло. Наталя навіть виготовляє красиві шпильки з тканини для зачісок донечки: сама придумала як. Одразу видно творчу особистість. І на замовлення вона творить, політ її фантазії цінують навіть у Москві.

Мені дуже сподобався майстер-клас, який на прохання показала Наталя. Спеціально для мене й вас вона налаштувала механізм в’язальної машини, заправила рожеву нитку і... Виявилося, не все так просто. Все одно людина мусить слідкувати за процесом і за кожною петелькою, хоча й виходить швидше. Та й розмір підігнати не можна, як на звичайних спицях: доводиться розпускати все і розпочинати наново. Польоту фантазії – зась, і зброї можна сказати «Прощавай!», якщо терпіння не вистачить. Хоча Наталі терпіння не позичати, це вже точно, але ж ніщо не замінить талановитих вправних рук!

Роботи автора:


Розміщено: 09.01.2012 12:01
Категорія: В'язання

Розміщено: 09.01.2012 12:03
Категорія: В'язання

Розміщено: 09.01.2012 12:18
Категорія: В'язання

Розміщено: 09.01.2012 12:20
Категорія: В'язання

Розміщено: 09.01.2012 12:06
Категорія: В'язання

Розміщено: 09.01.2012 12:02
Категорія: В'язання