Кирило Вадимович Навроцький

Фото автора
Ім'я: Кирило Вадимович Навроцький
Контакти: 0 (93) 154-94-09
Робіт на сайті: 15

Майбутнє – за юними талантами

Не знаю, чи правда, але кажуть, що той, хто взявся за пензель, відчув запах фарби та створив першу картину, рідко з цього шляху звертає. Мабуть-таки правда, бо не зустрічала жодної творчої людини, яка б не зберегла своє захоплення на все життя.

Сьогоднішня наша розповідь про молодого художника Кирила Навроцького.

Кирило провчився 7 років у художній школі, а захоплювався малюванням, як кажуть в народі, ще з пуп’янка. Малим любив розфарбовувати спеціальні книжечки та зображувати «стріляли», потім гарно малював у школі й отримував добрі оцінки, тож одного дня бабуся сказала: «Тобі треба йти до художньої школи». Взяла за руку, повела, всадовила… А там виявилося, що багато друзів по школі № 15 теж відвідують худобку… Ось так все і почалося. Батьки підтримували хобі сина, допомагали, розвивали, вкладала знання викладач І. В. Літвінова, і як результат - випускна робота була оцінена на «відмінно».

Сьогодні у нього свої цікаві власні рішення, його картини цінують друзі та знайомі, одна з картин помандрувала до дядька аж у Москву. Є й продані полотна, було близько п’яти серйозних замовлень. Картина «Дощ», наприклад, мені дуже сподобалася. Юнак, як і кожен молодий автор, багато дарує своїх картин людям, яким хоче зробити приємне. І це не дивно, адже мистецтво не повинно накопичуватися в багатошарових купах, а повинне радувати око та підіймати настрій цінителів.

Як не дивно, але хлопець любить малювати квіти, і виходить у нього природно, краса завжди може полонити, особливо коли вона гармонійно поєднується з добротою і простосердечністю. Серед його робіт і графіка, і живопис, і портрет. Зараз Кирило закінчує 11 клас і готується до вступу в академію будівництва та архітектури, бо його давня мрія - бути архітектором: проектувати гарні ексклюзивні будинки та котеджі. Він встигає і в школі навчатися, і на курси до Одеси їздити, а весь його вільний час займає малювання. І хоч його більше приваблює живопис, та в архітектурі провідне місце посідає штриховка.

«Де твоя творча лабораторія?», - запитую Кирила. «Взимку у моїй кімнаті, влітку – на балконі», - відповідає. А хист, швидше за все, у нього від тата та бабусі, вони гарно малюють. Ще будучи учнем художньої школи, посів друге місце в конкурсі у м. Миколаєві. Тож початок у юнака досить непоганий, а ми бажаємо йому подальших успіхів та здійснення запланованого, бо ж майбутнє – за теперішніми юними талантами.

Роботи автора:


Розміщено: 09.01.2012 12:57
Категорія: Живопис

Розміщено: 09.01.2012 13:04
Категорія: Живопис

Розміщено: 09.01.2012 13:03
Категорія: Живопис

Розміщено: 09.01.2012 13:03
Категорія: Живопис

Розміщено: 09.01.2012 13:06
Категорія: Живопис

Розміщено: 09.01.2012 12:59
Категорія: Живопис