Олена Вікторівна Боровик

Фото автора
Ім'я: Олена Вікторівна Боровик
Робіт на сайті: 11

Ода бісеру

Из бисера колье, сережки

 

Украсят женское лицо,

 

А вот – гердан, браслеты, брошки,

 

Цветы, пасхальное яйцо...

 

Какие вещи - загляденье!

 

От них исходит чудо-свет,

 

Недаром бисероплетенье

 

Так популярно сотни лет…

 

Зинаида Торопчина

Умілиця і розумниця, що створює шедеври з бісеру, - Олена Вікторівна Боровик - нині живе в красивому і стародавньому місті Києві, хоча народилася у Первомайську. Олена - яскрава, товариська, життєрадісна, творча і багатогранна людина. І хоча за професією вона журналіст, має багато захоплень окрім своєї основної діяльності. З дитинства писала вірші, пізніше захопилася бісероплетінням, а ще вона дипломантка всеукраїнських та міжнародних літературних конкурсів, активна учасниця національних літературних об’єднань. У ній гармонійно поєдналися любов до літератури й рукоділля. Талант до різних видів вжитково-побутового мистецтва, як стверджує сама наша героїня, у неї від її матері.

До речі, по бісеру Олена самоучка, жодних гуртків не відвідувала, не склалося. Каже: спробувала – сподобалося, а потім у помічниках – інтернет, журнали, фантазія. Так з’явилися перші прикраси, подарунки рідним, троянди, бісерні дерева, сувеніри… Бісер, за словами Олени, матеріал дуже крихкий, чуйний. Якщо ви наповните його теплом своїх рук - він засяє і розквітне, як квітка або сонечко, відгукнеться на будь-який рух вашої душі, допоможе, підкаже! А ще спалахує різнокольоровими вогниками, дає відчуття особливої радості, чарівництва і таємничості… У вільний час чи в хвилини роздумів, зажури бісер стає незамінним помічником, підіймає настрій, розвіює думки.

Свої роботи дівчина в більшості роздаровує друзям та знайомим. Хто б не хотів отримати у подарунок ексклюзивну річ? На фото робіт ви можете на власні очі оцінити її незвичайний талант.

Юна майстриня полюбляє відвідувати Андріївський узвіз – осередок народних умільців, тут особлива енергія, національний дух, тут ще живе українське мистецтво, не засмічене виробами з Піднебесної. Що цікаво, Андріївський узвіз не так давно урочисто відкрили після реконструкції. Саме сюди вирушають зазвичай за українськими сувенірами мешканці та гості столиці. Частенько приїздять на Андріївський узвіз і наші, первомайські майстри. Тож якщо ви талановиті і заповзяті – вам туди, на узвіз, до Києва. Бо ж виставка робіт первомайських майстрів «Петровські сходини», що у Первомайську, у парку імені Петровського, припинила своє існування – немає дозволу міської влади. Сподіваємося, що тимчасово. А закінчити розповідь про талановиту Олену Боровик я хочу такими рядками:

Ценился бисер средь народа,

Он украшал наряд и быт.

Менялись вкусы, стиль и мода,

Но бисер все же не забыт.

Он может вышивкой стать гладкой,

Цветком прекрасным и жгутом.

И остается он загадкой –

Волшебной, сказочной притом.

Возрос вновь интерес к дизайну,

К вещам красивым и словам.

Пусть бисероплетенья тайну

Откроют эти руки вам.

Т. Лагнер

Роботи автора:


Розміщено: 30.07.2012 15:52
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 30.07.2012 15:49
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 30.07.2012 15:51
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 30.07.2012 15:48
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 30.07.2012 15:49
Категорія: Бісероплетіння

Розміщено: 30.07.2012 15:50
Категорія: Бісероплетіння