Юлія Вікторівна Воспитанюк

Фото автора
Ім'я: Юлія Вікторівна Воспитанюк
Життєве кредо: Юлія: «Намагаюся за допомогою творчості робити все, щоб світ був ще прекраснішим!»
Контакти: Телефони Юлії: 0 (93) 254-03-23, 0 (96) 264-97-52
Робіт на сайті: 25

Юлія: «Намагаюся за допомогою творчості робити все, щоб світ був ще прекраснішим!»

Юлія Вікторівна Воспитанюк – молода майстриня, майбутній дипломований дизайнер. Займається скрапбукінгом і створенням картин. Ще студентка, але вже успіх має не лише в Україні, зокрема, в столиці, а й за кордоном. У свої 23 роки витворяє такі чудеса, що й придумати складно. І робить усе швидко, не бажає на одну роботу витрачати багато часу…

Юлія - надзвичайно позитивна людина, завжди усміхнена, і речі виготовляє радісні, позитивні. Не дарма скрапбукінгом займається переважно весільним. Листівки, запрошення, весільні набори для неї – мила праця. Замовляє спеціальний папір в інтернеті, роздруковує додаткові паперові деталі – і вже є з чим працювати. А далі йдуть намистинки, фарби, в тому числі й природні барвники на зразок кави, ліплення, іноді ручки й олівці для акуратних написів тощо. Усе виготовляється на замовлення, іноді підправляється за бажанням самого замовника: молодята ж хвилюються. Загалом, про цю техніку рукоділля наше видання вже давало інформацію, тому детально зупинятися не будемо, хоч і є на чому. Лише варто зазначити, що весільна тематика у Юлії доповнюється ляльками-тільдами. Про них ми також писали, тому перейдемо до третього захоплення – портретів. Їх Юлія пише з фото, наживо, аквареллю чи кольоровими олівцями, ручкою або простим олівцем – найкраще підходить тоненький механічний. Майстриня навіть акварель не так любить, як графіку. Обличчя для своїх робіт, буває, і в інтернеті шукає: аби лишень цікава деталь була – замислений погляд, усмішка – щось, що приваблює. Не любить модельної, лялькової зовнішності у своїх роботах, адже порівняти їх тоді варто лише з журнальною обкладинкою. Працювати над одним портретом, навіть складним, два дні для неї – забагато. Тому Юля часто виконує разом не одну роботу і намагається відволікатися ще й на інші заняття, адже лише так може багато разів по-новому глянути на портрет і скорегувати свою працю. Тим більше, що малює, поки що, на столі, без належного обладнання, а це утруднює процес. Хоча портрети художниці такі реалістичні, такі цікаві, що їх замовляють за кордон, ними цікавляться інші художники Первомайська, до речі, з великим досвідом. Однією з найцікавіших робіт Юлі, що тепер знаходяться у Первомайську, є абстрактний портрет дівчини. Часто люди вважають його автопортретом, але майстриня вагається: нічого такого на меті не мала, коли творила. Швидше за все, каже, це акварельний автопортрет її творчого стану, думок і почуттів. На папері те, чого в житті насправді не зустрінеш, але воно існує в іншому, творчому світі. У портреті поєднано і живопис, і композицію, і квітникарство – три різних предмети, які вивчаються дизайнерами.

Розпочалася робота Юлії ще з Первомайської художньої школи, з квітникарства і композиції, графіки та інтернету, де можна знайти все. Тоді Юля вчилася у ЗОШ № 5. Далі - на дизайнера-бакалавра в КІРУЕ, вступила одразу на п’ятий курс Київського інституту декоративно-прикладного мистецтва ім. М. Бойчука, на факультет промислового дизайну. Там вчиться і зараз. Успішно сягає мети в улюбленій справі й радіє, що навчання, робота і захоплення – одна улюблена справа життя. Юлія співпрацює з творчою групою первомайців «НеСтандART». Роботи її учасників різноманітні за технікою, тематикою. Наталія Опарова, наприклад, займається авторською біжутерією з натуральним камінням. (Юлія похвалилася чудовою прикрасою з кольорового дроту й каменя, яку подарувала їй Наталія.) Валерія Хмарська також майстриня біжутерії, проте стиль її сучасніший; Ірина Чухрій пише натюрморти, ікони. Є й інші майстри, які з бісеру начакловують казкові дерева, пишуть картини тощо. І їхні роботи знають за кордоном. Тож, Первомайську, так тримати далі!

Телефони Юлії: 0 (93) 254-03-23, 0 (96) 264-97-52. Роботи можна подивитися: http://vk.com/handmadejuliavospitanuk, http://vk.com/juliavospitanuk, http://vk.com/clubjuliavospitanuk.

К. Муцет

Роботи автора:


Розміщено: 11.06.2013 10:11
Категорія: Живопис

Розміщено: 10.06.2013 15:19
Категорія: Живопис

Розміщено: 17.06.2013 09:48
Категорія: Живопис

Розміщено: 10.06.2013 15:33
Категорія: Скрапбукінг

Розміщено: 10.06.2013 15:32
Категорія: Авторська іграшка

Розміщено: 10.06.2013 15:22
Категорія: Скрапбукінг