Анна Корінчак

Фото автора
Ім'я: Анна Корінчак
Життєве кредо: Мене радує, коли дитина бере іграшку, очі світяться, їй подобається... Це політ моєї душі, хочу опанувати ще більше технік, розвиватися, пізнавати нове!
Контакти: 0 (96) 849-34-41, 0 (93) 948-08-14
Робіт на сайті: 12

Майстриня, в руках якої оживають ляльки

Цими святковими днями в Первомайському краєзнавчому музеї проходить виставка творчих робіт учасників Громадської організації «Спілка творчих людей м. Первомайська «АртСвіт». На ній представлені на будь-який смак ексклюзивні роботи ручної роботи: картини, біжутерія, ляльки, декоративні дерева з різного матеріалу, сумки та одяг з дизайнерським оздобленням, сувеніри та багато іншого майстрів Ірини та Наталі Кухар, Ігоря Андрієнка, Галини Білоус, Анни Корінчак.

Серед майстерно виконаних робіт вагоме місце посідають вироби скромної талановитої дівчини Анни Корінчак, швачки та дизайнера за двома освітами, яка вже давно відома первомайцям по чисельним виставкам до кожного міського свята. Вагоме, тому що їх багато і це, в основному, сувенірні іграшки, які, незважаючи на вік, кожна людина бажає принаймні потримати в руках, притулити до себе, прикрасити нею куточок оселі чи подарувати дитині. Бо виготовлені вони з любов’ю, з екологічно чистого матеріалу, з урахуванням вікових особливостей малят. Анна, виготовляючи їх, використовує весь арсенал своїх навиків, технік та матеріалів. Крім іграшок, Анна Корінчак займається виготовленням дитячих та жіночих аксесуарів.

Майстриня розповідає, що різними видами творчості займалася з дитинства - любила малювати, в’язати, вишивати, відвідувала шкільні гуртки. Після школи закінчила Кривоозерський ліцей за спеціальністю швачка-закрійник, а потім - КІРУЕ за спеціальністю дизайнер, де навчалася у одній групі з Іриною Кухар. Так почалася не лише дружба між двома творчими однокурсницями, але й плідна співпраця.

Два роки тому разом створили Громадську організацію «Спілка творчих людей м. Первомайська «АртСвіт», у якій нині 13 активістів (голова І. Кухар, заступник А. Корінчак). З того часу проведено багато виставок як у Первомайську, так і в інших містах і селищах, як-от: Бєлгород-Дністровському, Піщаному Броді. На їх рахунку десятки безкоштовних (!) майстер-класів для дітей та людей похилого віку. Так, перед новорічними святами Анна з Іриною втілили в життя проект, під час якого протягом чотирьох місяців у приміщенні міської бібліотеки навчали людей пенсійного віку виготовляти рамки для фото, новорічні сувеніри, різдвяні віночки та іншу сувенірну продукцію. З пенсіонерами-оптимістами працювати, за словами рукодільниць, так само цікаво, як і з дітьми. «Отримуєш радість і задоволення від спілкування, і відчуваєш, що робиш щось корисне для людей, їх вдячність це найголовніша нагорода», - наголошують майстрині. Необхідно зазначити, що людям заняття теж дуже подобалися, і вони запрошують рукодільниць і надалі проводити майстер-класи. Головне, щоб вистачило часу, адже скоро весна і знову виставки, ідеї, нові проекти…

А я поцікавилася у Анни, як народжуються її іграшкові ексклюзиви. Ідеї черпає і в інтернеті, і з власної фантазії. Стосовно матеріалу, то щось знаходиться удома, а щось, наприклад, очі, доводиться виписувати через інтернет-магазини. Сувенірні ляльки одношовні, відразу кроїться десяток, потім зшиваються, розписуються та оздоблюються. Це і різні тваринки, і ляльки-дзвіночки, і казкові персонажі, і кумедні персонажі.

«Мене радує, коли дитина бере іграшку, очі світяться, їй подобається... Це політ моєї душі, хочу опанувати ще більше технік, розвиватися, пізнавати нове», - ділиться почуттями Анна, яка в рамках бізнес-плану мріє разом із Іриною та такими ж однодумцями створити магазин, в якому арт-світовці зможуть реалізувати свою продукцію.

Заповзяті дівчата втілюють в життя новий для нашого міста вид мистецтва: розмальовування обличчя аквагримом (аквагрим - фарби на водній основі, створені для малювання на обличчі і тілі). Це улюблена забавка хлопчиків та дівчаток під час різних свят. Всього декілька хвилин, і з вашої дитини вийде чудернацьке тигреня, фея, зайчик, пірат або котик!

А я чомусь впевнена: як би не склалося подальше життя Анни, шити іграшки вона точно не перестане, тож первомайські дітлахи ще довго насолоджуватимуться мистецтвом рукотворної іграшки. А хтось перейме досвід та продовжить цю чудову, добру та корисну справу.

Ще раз нагадую, що роботи Громадської організації «Спілка творчих людей м. Первомайська «АртСвіт» ви зможете переглянути та придбати у Первомайському краєзнавчому музеї.

Т. Лагнер

Роботи автора:


Розміщено: 13.01.2014 16:24
Категорія: Авторська іграшка

Розміщено: 13.01.2014 16:26
Категорія: Авторська іграшка
У Первомайському краєзнавчому музеї
У Первомайському краєзнавчому музеї
Розміщено: 13.01.2014 16:19
Категорія: Авторська іграшка

Розміщено: 13.01.2014 16:16
Категорія: Авторська іграшка

"Арт-світ" представляє. У Первомайському краєзнавчому музеї
Розміщено: 13.01.2014 16:28
Категорія: Авторська іграшка

Розміщено: 13.01.2014 16:16
Категорія: Авторська іграшка